O nas

BITUMAX a.s. to czeska firma


Wyrosła na gruncie ponad 150-cio letniej historii produkcji pap asfaltowych
w tym kraju. Dzisiaj to licząca się na rynku firma zajmująca się produkcją
i handlem bitumicznymi materiałami hydroizolacyjnymi. Główną dziedziną produkcji są papy bitumiczne. Firma produkuje na potrzeby rynku czeskiego
a także dla klientów w Słowacji, Polsce i Niemczech.

Obok produkcji firma zajmuje się również szeroko rozumianym doradztwem w zakresie produkcji, stosowania i certyfikacji wyrobów oraz rozwojem nowoczesnych technologii w dziedzinie produkcji pap bitumicznych. Zdobywane przez ponad dwadzieścia lat doświadczenie pozwala przygotowywać bogatą ofertę produktów oraz promować i wprowadzać nowe technologie i oraz zasady stosowania naszych pap. Swoją wiedzą dzielimy się z projektantami i wykonawcami w ramach organizowanych szkoleń.

Ekspertyzy i usługi doradcze

Zawsze szkolimy i doradzamy naszym klientom jak prawidłowo korzystać z naszych produktów.

Mamy wszystko w magazynie

Setki pozycji w magazynie są gotowe do natychmiastowego odbioru w Pradze lub Brnie.

Produkty wysokiej jakości

Zawsze szkolimy i doradzamy naszym klientom jak prawidłowo korzystać z naszych produktów.

Nowoczesna technologia

Wszystkie nasze produkty wytwarzamy przy użyciu najnowszych technologii

BITUMAX a.s. aktywnie
uczestniczy w pracach
Czeskiej Agencji Standaryzacji


Jako członek Technicznej Komisji Normalizacyjnej nr 65 do spraw izolacji budynków. Firma jest także członkiem Stowarzyszenia Producentów Pap Asfaltowych w Czechach (SVAP). Jednym z głównych celów Stowarzyszenia jest dbałość o przestrzeganie wysokich standardów jakościowych produkowanych pap. Służy temu opracowana przez SVAP norma krajowa ČSN 73 0605-1 wynikająca z europejskich norm zharmonizowanych dotyczących materiałów hydroizolacyjnych. Producenci deklarujący produkcję zgodną z normą mają prawo używania zastrzeżonego przez Stowarzyszenie znaku informującego o zgodności produktu z normą. Znak ten jest elementem otoczonego patronatem państwa Narodowego Programu Jakości i Ochrony Konsumenta.

Na rynku polskim BITUMAX a.s.
działa od 2010 roku


będąc kontynuatorem swojej poprzedniczki – Dehtochemy Bitumat. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu dużych inwestycji współpracując z biurami projektowymi, wykonawcami i inwestorami. Pomagamy i doradzamy w doborze materiałów i systemów, organizujemy logistykę dostaw, służymy pomocą w trakcie montażu, zapewniamy wszystkie wymagane dokumenty, udzielamy wsparcia w procedurach odbiorów prac i sprawach gwarancyjnych. Naszym atutem są referencje od naszych Klientów i zdjęcia obiektów zbudowanych w oparciu o nasze produkty.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.